| MICHAEL_7160 a întrebat:

Exista coduri in Grepolis, Cityville sau Farmville care sa imi aduca avantaje? Ms anticipat

7 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Da,exista un hack pentru cityville, daca il vrei lasa-mi mesaj

| CatalinCioltea a răspuns:

Da exista in farmville cadourile alea mov ina alea primesti multe lucruri rar intalnite ce nu se gasesc in magazin ca si eu stiu am lvl 30 pa farm ville si numele meu este Catalin Cioltea cine vrea sa ma adauge la vecini

Răspuns utilizator avertizat
| Attat_Mario_1975 a răspuns:

Da cauta pe net coduri cityville(coduri Grepolis etc.).

| Andreeaa_Andreea_1996 a răspuns:

Http://www.filehost.ro/29206405/GrepolisUltimateBot_exe_rar/

Ultimul update la un bot de grepolis.
Ataca la secunda care este programat, poti pune 100 de atacuri si le va pune in aceeasi secunda.
Culege singur satele de tarani.
Are si optiune sa pui 10 cladiri la constructie si cand termina adauga noua constructie singur mai bun decat premium.
+alaram cand esti atacat ce poate fi conectata cu o aplicatie la telefon si va suna telefonul cand ai atacuri in felu asta poti fi pe faza oriunde te-ai afla.

| Spik3DeviL a răspuns:

Daca vrei eu stiu doar pentru farmville cauta pe youtube sau google