| EndouMamoru a întrebat:

Exista un program cu care as putea descarca videoclipuri de pe siteul "Trilulilu"?(Deja am incercat YTD Downloader si nu merge). Dau Fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Downloadeazati realplayer fara plus ca costa bani acolo vei scrie linkul de la trilulilu si acolo dai play la video si dupa cateva secunde iti va aparea ceva de genu download sus in drepta
si dai clik, daca nu te descurci du-te pe siteul lor si da help
funda?
si apropo nu numai de pe trilulilu poti donwloada orice video e pe net, dar sa nu depaseasca o ora ca la o ora se blocheaza brusc

2 răspunsuri:
| Eudaimonia a răspuns:

De ce te chinui cu trilulilu cand daca ai deja programul YTD poti downloada acel vedeo de pe youtube straight face, succes.

| SilvyanO a răspuns:

Http://trilu-downloader.ro este cel mai bun site pentru a descarca de pe trilulilu muzica si videoclipuri.