| Scherimuvi a întrebat:

Buna fiti atenti pentru cei buni la PC

pe langa Local Disk (C, D, E) mi-am mai facut unul Local Disc H

deci am 4 partiti

acum cand vreau sa bag un stik intru in my computer si nu-mi mai apare partitiea de la stik

De ce? ce trebuie sa fac?

Funda+vot, la restul vot

Răspuns Câştigător
| victtor a răspuns:

Pai stickul ar trebui sa-ti apara ca alta partitie daca celelalte sunt ocupate, incearca sa bagi alt stick si vezi daca e la fel.dar nu cred ca poate fi de la partitii ca si eu am 3 partitii + 2 harduri externe si un stick si imi merg toate fara probleme deci nu are cum sa fie de la partitie