| Razvanboss01 a întrebat:

Buna imi poate da cineva un cont la howrse de 20, 25 + zile la howrse ca al meu e banat.Cine are un suflet bnun va rog?

1 răspuns:
| Blindeye a răspuns:

Fifi0000 si parola howrse. bucurate de el si poti, daca vrei sa ii schimbi parola, dar sa mi-o zici si mie prin mesj privat. Daca esti senioriti imi trimiti cerere de prietenie pe facebook si imi trimiti parola prin mesaj.

P.S.:Sun Vlad Ion dar e greu sa ma gasesti pentru. ca sunt multi cu acest nume.