| angelwithgreeneyes a întrebat:

Buna!

imi puteti spune de unde pot lua coafuri pentru sims 2?

p. s.: coafuri frumos

funda si vot

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Http://v8.thesimsresource.com/
E gratis, ai nevoie doar de un cont și poți downloada ce vrei tu.
Baftă! :)

| GreenBubbleLove a răspuns:

Modthesims, coolsims, lianasims, parasimonius...

funda?

| Lɑяisɑ a răspuns:

Incearca pe saitul http://www.modthesims.info/, de acolo mi-am luat foarte multe lucruri gratis, tot ce downlodezi dezarhivezi in my documents/electronic arts/sims 2/downloads (daca nu ai acest folder creeazal tu ); cand intri in joc sa dai enable all objects sau ceva de genul ( o sa iti apara inainte sa iti alegi orasul ). Vezi ca pe saitul care ti l-am dat trebuie sa iti faci cont dar e gratuit.Bafta!

| NiCoLLe88 a răspuns:

Am jucat si eu sims de obicei eu nu-mi luam coafuri imi cumparam oglinda si dadeam pe ea si-mi apareau acolo dar nu mai stiu daca trebuie sa platesti cu banii de pe sims