| Adviceforeveryone a întrebat:

Imi puteti spune multe jocuri vechi pe care le-ati jucat voi in copilarie si v-au placut foarte mult? (ex: Chicken Invaders, Mario, Sonic, Tarzan etc)

3 răspunsuri:
| Adviceforeveryone explică:

Multumesc de raspuns! Eu m-am jucat cele enumerate mai sus si multe altele pe care nu le mai tin minte, de aceea vreau sa aflu cat mai multe jocuri vechi pentru a le juca din nou. Stiu ca erau unele foarte faine.

| CiPiCaO90014 a răspuns:

Counter Strike Am jucat de la 3 ani si mi-a placut foarte mult, cat despre seriile need for speed, call of duty si Grand Theft Auto sunt niste jocuri frumoase, am crescut cu aceste jocuri! Mi-ar placea sa imi spui s tu ce jocuri te-ai jucat in copilarie happy

| Adrian_Isaic_1972 a răspuns:

Pe friv sunt jocuri foarte faine chiar si cu sonic sau pe www.funngames.com