| BlackRaven45 a întrebat:

Imi putieti da ceva jocuri multiplayer 3D? Sa fie jocuri interesante. Eu si inca 2 prietene vrem sa ne apucam impreuna de un joc. Nu ma supar daca o sa aiba grafica anime =]]]

2 răspunsuri:
| DrMundo a răspuns:

Nu stiu ce fel de jocuri vrei gen moba, fps, mmorpg dar iti dau cateva exemple. sa incepem
Terra
Rift
Aion
World of Warcraft (aici patch si expansiunea la alegerea ta, dar eu iti zic 4.3.4 e best. parerea mea )
League of Legends
Neverwinter
H1z1
Warframe

| DrMundo a răspuns:

Scuze pentru dublu post, am uitat sa precizez, daca mai ai nevoie de alte jocuri da-mi add pe skype la : mihaidanda, sunt destul de impatimit cu jocurile. s-ar putea sa-ti gasesc cateva jocuri care sa-ti placa