| Abstractman a întrebat:

Îmi spune cineva jocuri video pentru copii precum: Crash Bandicoot, Mario, Spyro, Yooka Laylee, Rayman! Vreau multe jocuri video, vă rog!

2 răspunsuri:
| Ionel_Ciprian_1987 a răspuns:

Buna. Uite aici un un link cu multe jocuri pe mai multe genuri, unde poti si vedea (poze, video si descriere despre joc) https://jocuri20.com/jocurile-copilariei

| Voinea_Ianis_Fc_1996 a răspuns:

Transformice,Sticker Book 2, Mini Games 3.0.0.0, Feryuna - Fairy Forest, Noah's Adventures 3.8, Hamster Ball 3.8 si cam atat. Sper ca te-am ajutat.