| NoLoveU a întrebat:

Imi spuneti cate feluri de Lineage2 sunt. Un prieten mi-a zis ca sunt mai multe feluri de Lineage2, eu nu cred asta dar vreau si raspunsul vostru. Daca chiar sunt mai multe feluri de Lineage2 va rog sa mi le spuneti cum se numesc...Va rog frumos sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| WahtTehFcuk a răspuns:

Este felul 1, Lineage 1 si felul 2, Lineage 2. Si mami sunt si alte feluri, Lineage alte feluri. Cacaute pe tine si gaseste alte feluri pe Google. Bafta!

1 răspuns:
| d3y a răspuns:

Lineage 2 freya
lineage 2 interlude
lineage 2 hellbound
lineage 2 high five
lineage 2 GoD
lineage 2 C-urile(sunt mai multe)