| BombonikS a întrebat:

Imi spuneti jocuri cu animale 3D multiplayer etc? Ceva gen Lif de la Gamevial sau Fly like a bird 3 sau Wolfquest etc. Le stiu pe animal planet I predator si Feralheart. De preferabil sa nu le downloadez, doar daca credeti ca intr-adevar merita, si sa mearga sa iti faci cont. Nu jocuri cu lupte intre oameni doar animale, strict viata animalelor etc. Funda happy

2 răspunsuri:
| UrsaRadu a răspuns:

Stiu unu tare ii zice jaws esti un rechin.Si mai stiu unu dog figths in care esti un caine care mege la razboi pe 2 picioare cu arma si armura.

| xDepression a răspuns:

Si eu am cautat dar cam astea sunt... si mie imi place lif de la gamevial dar sunt aia immotal si te omoara imd -.- (cu cheat engine, dar ae virusi :\ )