| iustin987 a întrebat:

Buna imi uteti zice niste jocuri va rog,eu joc w.o.t,euro truck, fifa 12, spin tires, imi mai dati cateva jocuri cool va rog mult funda va rog

2 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

World of Warplanes
World of Warships(tot de la WarGaming)
Company of Heroes 1 si 2 (Tales of Valor/Opposing Fronts si 2)
Red dead redemption
Sniper V2
Sniper Ghost Warrior
Dead Space 1 2 3
Doom 3 BFG Edition
Tooooaaaaate COD-urile
Tooooaaaaate BF-urile
Toooooaaaate Medal of Honor-urile
Sleeping Dogs
Watch_dogs
Shadow of the Collossus
Dark Siders 2
Dead Island
Dead Island Riptide
Left 4 Dead 1 2 3 si 4(coming soon)
Half Life 2 (+episode 1 2 3)
O sa apara Half Life 3 prin 2014...
Prototype 1 si 2
Halo Reach(varianta de PC)
Crisys 1 2 si 3
Far Cry 1 2 si Blood Dragon
The Walking Dead...

| anonimguy3 a răspuns:

FIFA 13, Dead Space 1, 2, 3, Prototype 2, Assassin Creed 3, Battlefield 3, Call of Duty Black Ops 2, Modern Warfare 3, 4, Sniper Ghosts Warriors, Far Cry 3, DIRT 3, DIRT SHOWDOWN, Metro 2033, Metro Last Light, Crysis 3(daca iti merge), Grid 2, HALO 4(daca ai xbox 360), God of War Ascension(daca ai PS3) si mai sunt multe da eu in momentul asta doar pastea le stiu.
Sper ca ti-am fost de folos.winking