| cocunice99 a întrebat:

in stardoll trebuie neaparat sa dai bani adevarati si daca nu atunci cum se joaca?

Răspuns Câştigător
| ViVi99 a răspuns:

Trebuie sa dai bani adevarati doar daca vrei sa te faci SuperStar. dar, ca sa ai banii tai trebuie sa-ti dai mailul, unde o sa primesti un mail de la ei in care trebuie sa confirmi un link. Ca sa-ti dai mailul trebuie sa apesi pe unul din cadourile care ti le da. Dupa ce ai confirmat mailul primesti bani daca votezi o suita, un album, dai un comentariu, un mesaj. O sa vezi ca o sa-ti placa Stardoll-ul. Sper ca ti-am dat niste informatii folositoarehappy