| anonim_4396 a întrebat:

Joc 4story EG 2011 si am gasit un hack( Evil Hackhappy ), ma descurc cu el dar n-are onehit, invisible etc.
Ma intrebam: mai exista si alte hack-uri functionale care sa mearga pe aceasta versiune si care poate au acestea, poate au si de tinctura, sclipire?
Inca ceva: Stiti hackskill pentru acesta? Adica numerele, daca n-ati inteles!

1 răspuns:
| 亚历山 a răspuns:

Hack vrei hack deci vrei virusi si alte chesti in Pc din parerea mea poti sa cauti in continuare daca nu ti la Pc tau poate dai de un virus care sa-ti dea peste cap Pc...masi rade[lol] romanii din ziua de azi sunt numai dupa furat si trisat la or cesad