| KIibrDM a întrebat:

Joc jocul SAMP si sunt admin lvl 4 pe un server.Si ownerul asa cum sa zic...nu are grija la cine da admin si a dat la unu care e cam H-H si imi tot da kick cum intru pe server.Cum as putea face sa mi se reconecteze direct cum am primit kick sau sa ramana conectat? ceva hack? va rog ajutor!
Si nu vreau raspunsuri asemanatoare cu : Poti sa ii faci reclama pe forum-ul serverului si din astea
Miliarde de Funde + Miliarde de Voturi +Miliarde de Multumiri

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Intra cand el nu e on schimbatzi numele si dai ban cand intra asa vei scapa de el
fundiiiiii

2 răspunsuri:
| condreavaly a răspuns:

Ms d funda man.

| mihai_3971 a răspuns:

Eee pai daca ii dai kik el puate intra ca doar il scoto de pe server da dca ii dai ban nu