| annaangel17 a întrebat:

Joc metin2 RO, imi place foarte mult. Si pana acum, foloseam mod pl, dar nu mai merge. Stiti vreun hack functionabil? Vreau sa il folosesc mai mult pentru speed, fishbot sau drop. Fundita +vot un raspuns bun!

1 răspuns:
| ThatOneGuy a răspuns:

Hack-ul se numeste:"Du-te pe afara si fa-ti o viata", si cred ca il mai poti lua de pe site-ul:
www.fatimaoviata.ro
Cum functioneaza? Pai de fapt nici nu trebuie sa-l downloadezi, pur si simplu stergi Metin 2 si te duci pe afara, si o sa vezi ca ai hack de grafici incredibile! Poate daca il vei folosi cum trebuie, vei avea prieteni, si prietenii is numa pentru useri premium sa stii.