| stangaionut a întrebat:

Buna la toti ce jocuri ( mai multe) as putea juca a le downloada vr sa mi le spuneti si sa-mi dati detalii despre acel joc dau funda pentru cele mai multe happy

1 răspuns:
| AnNa_9202 a răspuns:

Ai putea sa te joci Counter Strike daca esti baiat, este un joc cu impuscaturi cu politisti si teroristi in retea sau online.Dac vrei jocuri de fate poti sa te joci Sims un joc cu pasusi care le pui sa doarma sau sa mance sa se plimbe.Sau poti sa te joci GTA Vice City un joc cu masini unde faci misiuni.