| stefanut83 a întrebat:

Buna,m-am apucat curand de metin, de un sv pe nume Caliope.Este cumva cineva care a jucat si nu mai are nevoie de cont sau iteme, sau ma poate invata cate ceva,(cum sa farmez etc? Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

E al lui Sebi.el ca om e foarte ok.dar da de multe ori rr la sv..nu am mai jucat de vreo 8luni pe serverele lui, m.am lasat de Metin.dar daca tot te apuci iti recomand sa joci pe sv de durata. Nu ma intreba ca nu stiu doar Forgotten de la un pr. Bafta cu Metinulhappy