| Domnisoaraindragostita a întrebat:

Buna m-am jucat mai demult pe intr-un joc pe net, era un joc de dragoste in care un baiat si o fata trebuiau sa treaca prin diferite capcane ca sa ajunga unul la altul jocul era pe nivele. Daca intelegeti despre care joc e vorba va rog sa imi spuneti ca nu amintesc cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| Bazyks a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi.Din pacate nu mai stiu cum se numeste.Dar il gasesti sigur pe miniclip.com.Sper ca te am ajutat

1 răspuns:
| Domnisoaraindragostita explică:

Multumesc mult, chiar l-am gasit.jocul se numeste One and One Story