| SomeOneHere a întrebat:

Buna,ma cam plictisesc si as vrea ceva jocuri pentru PC ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Half life 2, si HL episode 1, 2.

| Zenithf a răspuns:

Stii ce-i fain cand pui o intrebare din asta? Nu specifici ce gen te-ar interesa, asa ca ne lasi pe noi sa ne desfasuram in voie.
Eu iti recomand sa joci Civilization V si Sim City IV deluxe, mai ales pentru ca, daca nu sunt genul tau, te vei plictisi de moarte. laughing

| AR1373 a răspuns:

Mai bine ai iesi afara sa te distrezi cu prietenii, decat sa te joci niste jocuri fara noima pe PC.

| LTAA a răspuns:

Test Drive Unlimited 1, 2
Need For Speed World,
Euro Truck Simulator 1, 2.

| anonymous6 a răspuns:

Cati 2 ani ai? Te-ai plictisit de Stardolllaughing

| SomeOneHere explică (pentru Zenithf):

Da,ai dreptate, greseala mea laughing Mersi oricum, sunt bune jocurile laughing