| SefullVlad a întrebat:

Ma numesc Vlad si am si eu o problema. Tocmai mi-am descarcat counter strike 1.6 pentru ca vrau sa fiu mai bun si l-am descarcat pentru ca vreau sa folosesc niste coduri o vreme. Doar sa ma invat dupa aceea n-o sa mai folosesc. Dar am o problema. Mi-am descarcat cheatul badboy v4.2 si a mers.Lam facut l-am insalat si acum l-am testat. Dar dupa ce l-am pornit cheatul am intrat in cs 1.6 si am intrat intr-un server si dupa aia stiam ca trebuie sa apas END sau INSERT ca sa se activeze cheatl. Din cate mai stiu trebuia sa-mi apara un meniu dar apasam degeaba amdnoua.Dece nu merge?

3 răspunsuri:
| StEaUaVLAD a răspuns:

Pai din cate stiu eu la BaDBoY v4.2 nu merge daca apesi "insert" dar daca te intereseaza incearca versiunea 5.0
Inca ceva spune-mi si mie te rog frumos ce counter strike ai ca am si eu unul pe care merge BaDBoY dar e slabut damil si mie pe al tau te rog

| minnesang a răspuns:

Coduri ca badboy nu merg 100% pe servere de counter-strike populare sau care au un hackhunter.Incearca sa joci cu buti,si apoi, daca iti merge, fii sigur ca aia les serverul gresit.Bft!

| denial99 a răspuns:

Nai opengl dai la video si dai opengl daca nu merge asta e iei cs carbon v1.2