| EuRazvan20005353 a întrebat:

De ce nu imi merg codurile la counter strike 1.6?
Adica dau sa se activeze insa nu imi merg. Apas si Tasta delete si insert dar nimic.
Explicati-mi va rog cum trebuie sa fac sa mearga, si poate imi lasati niste coduri sa descarc (obtional)

4 răspunsuri:
| Vladut2000L a răspuns:

Trebuie sa dai pe video setings si dai pe opengl si dupa dai apply si ok si o sa iti mearga 100% si in plus sa ai un cs care merg codurile.

| Boranescu_Robert_1998 a răspuns:

Trebuie sa-ti iei counter-strike 1.6 warzone mie imi merg codurile doar pe el.

| Desembra133 a răspuns (pentru Boranescu_Robert_1998):

Sunt tot EuRazvan20005353 doar ca sunt pe celalalt cont pentru ca pe ala nu pot sa trimit mai mult mesaje pana nu imi confirm emailul, si nu il pot confirma din alte motive.
Acum sa trec la subiect.Cand dau sa imi porneasca, codul pare sa mearga, ei bine dupa ce pornesc Counter strike 1.6 mi se inchide si imi apare un fel de eroare numita : "Half life launcher"
Si zice ceva gen...Counter strike nu mai poate rula.Asteptati pana rezolvam problema.Se incarca si dupa aia zice ca nu a putut fii rezolvata problema si sunt obligat sa dau cancel.Ma poti ajuta?

| Boranescu_Robert_1998 a răspuns:

Ia-ti Counter-Strike 1.6. Warzone pe el mie imi merg.