| Lik3BoSS a întrebat:

am o problema la Counter Strike.Deci am descarcat counter strike 1.6 aViara,extrem,Romania, andrenaline si nici pe unu nu merg codurile, Spuneti-mi si mie pe ce cs merge badboy v4.2 daca se poate si un link

3 răspunsuri:
| CatalinPTM a răspuns:

Recomand sa nu joci cu coduri, deoarece asa am jucat si eu si luam numai ban, destroy...si m-am lasat.Dar hai sa-ti raspund la intrebare:
Deci daca ai windows 7/vista/8 nu o sa-ti mearga iti trebuie windows xp, poti sa descarci cate cs-uri vrei nu o sa mearga.Iti trebuie windows xp.Dar stiu un cod care merge pe windows 7, asta l-am folosit si eu, se numeste cdhack 5 il poti descarca de aici
http://fisierulmeu.ro/29G8Y3V7R66I/cd-hack-5-rar.html
Funda? :> :D

| Lik3BoSS explică (pentru CatalinPTM):

Nu raspunde daca nu stii nimic

| CatalinPTM a răspuns (pentru Lik3BoSS):

Ba sa stii ca stiu mult mai multe ca tinewinking
Joc cs 5 ani
si am 2 ani de pgl divizia B