| XxDulcikaKrisyxX a întrebat:

Buna ma puteti ajuta caut un cont de server private pe metn2 orice gx dinamik mt2 arena tim mondial orice si nu contaza lv doar sa fie server private va rog mult grabrtiva

Răspuns Câştigător
| Alexander123 a răspuns:

Am eu un cont de metin2fun, ninja lama lv 72 cu 3 P-uri, daca vrei sa ma contactezi in legatura cu contul asta da-mi id-ul si mai vorbim... Sayonara happy

3 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX explică:

Dragomir.cristinamaria

| XxDulcikaKrisyxX explică:

Dragomir cu litera mica si cand scrii id nu lasi spatiu intre ele totul legat

| XxDulcikaKrisyxX explică:

Dragomir cu litere mici si cand scrii id nu uita sa nu lasi spatiu intre cuvinte nicun pic si sa pui punct dupa dragomir iti multumesc contacteaza-ma