| Cryssy11_7794 a întrebat:

Mai demult ma jucam un joc care eram naufragiata pe o insula si trebuia sa fac diferite lucruri sa construiesc si nu mai stiu cum se numeste jocul.Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Cryssy11_7794 explică:

Nu,nu asa se numeste poate daca descriu mai bine. Deci totul incepe cand vreau sa ma duc intr-o calatorie dar avionul se prabuseste si sunt singura supravietuitoare i trebuie sa fac diferite lucruri si dupa mai vine altcineva si am copii etc.

| PiticMicMic a răspuns:

Eu cred ca se numeste Minecraft sau Blockworld. Toata lumea din clasa mea este innebunita dupa Minecraft

| Cinar_Adi_1999 a răspuns:

Buna. Este un joc de strategie pe nume Age of War sau Age of Empires(ps. toate sunt super!)