| Amsters14 a întrebat:

Buna,mi-am descarcat jocul medal of honor 2010 si l-a sfarsit mi-a aparut o eroare cu an error occured: Failed etc etc cine ma poate ajuta sa lase Id-ul de E-mail

1 răspuns:
| matei1693 a răspuns:

Pai inseamna ca nu s-a descarcat bine t o r e n t u l sau filele t o r e n t u l u i sunt corupte si nu merge sa se incarce pana la sfarsit, de accea nu te lasa sa continui sa joci, dar daca l-ai cumparat nu stiu ce sa zic.(ps cuvintele le-am despartit pe cuvinte ca sa nu detecteze TPU ca zic ceva ilegal adica t o r e n t u l)