| VampireBlood a întrebat:

Mi-am facut cont de curand pe WoozWorld si vreau sa va intreb cum fac gold si unde gasesc mobila cu bani de argint si unde dau sa-mi apara mobila achizitionata! Funda primul raspuns(daca e bun)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Woozowlrd e un joc foarte frumos ca sa faci wooz(adica bani de aur) trebuie sa faci misihni sau sa vinzi haine obiecte si diverse. Mobila cu bani beex(adica de argint) gasesti aproape peste pot prin magazine uiate si tu sau pote gasesti la alti playeri. Vorbeste si tu cu cineva pe care il intalnesti si poate ca iti vinde ceva cu bani de argint. Bafta si spor la joc! Sper ca ti-am fost de ajutor. happy