| EpicLove a întrebat:

mi-am pus o tema pe facebook care iti schimba pagina adica in loc de culoarea albastra iti alegi orice fel de model...ei bine eu mi-am ales o tema si nu imi place si as vrea sa revin la culoarea si tema de la inceput dar nu stiu cum. Ma puteti ajuta? va rog, nu imi place deloc deoarece atunci cand vreau sa vad o fotografie mi se mareste fara sa fac nimic si nu pot vedea fotografia asa cum este normal ma deranjeaza.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti pentru ca trebuie dezinstalata extensia cu tema din browser? De unde ai descarcat tema? (da-mi link) Intra pe facebook la -> Aplicatii si dezinstaleaza tema de acolo.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )