| Kocsis_Elena_2000 a întrebat:

mi.am pus The forest(jocul) acum cateva minute si când vreau sa imi creez un lobby CO-OP imi zice Steam not initializing. Si am steam instalat, the forest e non steam dar la prieteni merge, ce fac?

1 răspuns:
| Kimura_Akihiro_1994 a răspuns:

Stiu care e problema.Problema este ca ai nevoie de un SteamFix adica de un crack mai exact.Si mie mi s-a intamplat chestia aia. Uite link-ul aici -------}}} http://www.mediafire.com/......RVTFiX.rar Il pui in folder-ul jocului.