| Camelia_8424 a întrebat:

Buna!happynu stiu ce a facut fratele meu mai mic la calculator, dar atunci cand ascult o melodie se aude doar negativul si foarte incet(in fundal) versurile. Ce a facut si cum repar asta? Multumeschappy

1 răspuns:
| Cybertrust a răspuns:

Pentru inceput poti sa impingi mufa de la casti/boxe mai bine in pc, poate a tras de vreun fir si a iesit putin mufa sau poti sa verifici in driverul placii de sunet daca este volumul la toate boxele la maxim.