| dragonballz a întrebat:

Buna o fata incearca sa imi trimita un videoclip pe mess cred ca depaseste 100 MB SI TINE 4-5 MINUTE mai mult sau mai putin.

1.aleg unde sa il salvez si dupe aia nu se incarca arata bara de incarcare si nu se incarca nimic.

2.imi apare A problem occurred while transferring the file "PC280411. AVI". The transfer has been stopped. ce sa fac.

1 răspuns:
| EuVlad13 a răspuns:

Ori fisierul este folosit in winamp sau alt program.Ori acesta este prea mare si nu merge trimis. Sfatul meu este sa incerci sa il trimiti prin team viewer sau prin mail