| Rechinaşa a întrebat:

Pe Lady Popular sunt la nivelul 3 si nu pot trece de jocul "Concentrare". Help? Sa fie cineva de incredere, va rog.

3 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

# Heiii happy, am si eu cont, si daca vrei sa te ajut, da-mi contul tau si intru ei sa te trec de nivel happy. Sunt de incredere poti fi sigura. Poftim : Aly000000 : numele domnisoarei mele, cauta-ma si daca te-ai hotarat, spune-mi. happy

| l1feincolor a răspuns:

Scuzee, numele domnosoarei mele este zica cu k big grin

| Duddis a răspuns (pentru l1feincolor):

Eu aş spune să nu intri de pe pc.ul tău la ea în cont, deoarece dacă administraţia observă că, contul ei a fost accesat de pe 2 adrese IP diferite, vă banează pe amândouă timp de 5 ani.
Mai bine i.ai explica cum se joacă.