| alexxxa_5790 a întrebat:

Buna:*. Cine are cont pe Lady Popular, trecut de nivelul 5 si nu-l mai foloseste si vrea sa-l dea, il vreau eu, pentru ca nu pot trece de nivelul 3, ca nu-mi apar toate patratelele la jocul Concentrare ...plzzz...mersi :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 2 conturi unde am lvl 3 dar nici eu nu pot trebuie de acest nivel... in schimb mai am un cont cu nivelul 7 dar nu pot sa il daubig grin

2 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Doamne, oare de ce toata lumea cere pe siteul acesta conturi la Lady Popular?

| alexxxa_5790 explică:

Dar eu nu inteleg cu ce te deranjeaza pe tine KryssyCullen ce am cerut euhappy. Nu trebuiea sa intrii la intrebarea mea si gatawinking