| Dididss a întrebat:

Pe metin cum pot sa imi fac set full anti war va rog dati-mi niste idei puppy dog eyes. fundita+vot big grin!

Răspuns Câştigător
| Drack550 a răspuns:

Pentru a avea un set full anti war cat mai bun si eficient trebuie sa ai la Bonusuri normale cat mai mult semi-om, aparare cu doua maini, aparare cu sabia si sansa se reflectie d blocare. Apoi la bonusurile speciale trebuie sa ai asa Sansa de aparare antiwar si tare impotriva war pe fiecare itim. Apoi iti trebuie sa ai pitra anti war pe arma si scut de 61+9 vultur(falchone).pe langa astea trebuie sa ai cat mai mult din ce ce iti trebuie caracterului tau de ex :daca esti shamy sau sura sa ai cat mai mult INT, daca esti warior cat mai mult STR si daca esti ninja DEangryflexibilitate). Sper ca te-am ajutat stiu ca este cam greu de facut tot ce am zis dar prin munca reusesti. Astept FUnda!big grin

17 răspunsuri:
| Dididss explică:

Iti multumesc foarte mult :*:*

| PiTicuCasaMoaraFetili a răspuns:

Dami idu tau de mess casa iti zic cum sa faci un set universal

| BlackWeed a răspuns:

....nu e set full... observ sa nimeni nu o sa va zica vrodata un set full.

| BlackWeed a răspuns:

Nu o sa iti zica nimeni un set full. Iar setul lui Darck_1334 nu e full!

| eXc3l a răspuns:

Ba dark ce set e ala ma? un set anti war cel mai bun este uite asa la 1/5 trbuiesa pui DOAR sabie 2 maini pv ce ii trebuie caracterului tau si demi si la 6/7 trebuie REZISTENTA la war si ce ii trebuie caracterului tau< int forta sau dex>

| eXc3l a răspuns (pentru Drack550):

Cel mai praf set anti warlaughing

| eXc3l a răspuns:

Sa nu te astepti vreodata sa pice toate bonusurile astea laughing la 6/7 pica repede dar in rest nu prea ai cum decat cu switchbothappy

| eXc3l a răspuns:

Daca vreti informatii foarte bune despre cum sa devii tare pe un metin intrebatima ca stiu totul

| CireSsicaJr a răspuns (pentru PiTicuCasaMoaraFetili):

Mane da si mie id-ul tau plss sa fac si eu un set universal bunbig grin

| Varsag_Alexandru_1993 a răspuns:

Dami id tau de mess ca iti zi eu cum se face un set ff bun

| Zanfi_Ionut_1996 a răspuns:

Ma poate ajuta un profesionist? dati-mi si mie add la pr0ionutzz cine ma poate ajuta

| Mineツ a răspuns:

Ma ajutati si pe mine? Cum sa fac un set Universal? Sau daca nu stiti, cum fac set pentru fiecare caracter? Plzz ID: meu --> lissettelatchescu

| ozeron2013cristi123 a răspuns:

Varsag_Alexandru_1993 iti dau id meu de mess si ma ajuti tu sa imi fac set kk uite id meu de mess add cmailat61@yahoo.com asta e

| FlorinTanasescu a răspuns:

Dati Add Skype Aici Pls... Vreau Sa Stiu Cum Se Face Set Universal (SKYPE: andrei.mc6) Si Imi Ziceti Voi Pe Skype Cum Se Face

| FlorinTanasescu a răspuns (pentru Drack550):

Adauga Aici Skype: andrei.mc6 si vorbim vreau sa stiu cum se face set

| RaulAngelo a răspuns (pentru Dididss):

DEX

| Gabriel_Sergiu_1977 a răspuns (pentru Mineツ):

War mental universal
Coif:sansa de otravire; semi-om; magie; regenerare pv; viteza de atac.
Scut:sansa de a bloca un atac corporal; putere; necunostinta; vitalitate; semi-om.
Cercei:sabie; pumnal; doua maini; rezistenta la sageti; semi-om.
Bratara:rezistenta la magie; sansa de a jefui SP; patrunzatoare; pv; absorbire pv.
Colier:pumnal; doua maini; sabie; rezistenta la sageti; pv.
Papuci:pumnal; doua maini; sabie; rezistenta la sageti; pv.
Sabie:1mana lv65:semi-om; putere; patrunzarore; critica; vitalitate
Otravita:paguba competentei +24
ASTA E PT WAR, SPER CA TE-AM AJUTAT