| OanaElena07 a întrebat:

Pentru cei care joaca ourworld. De cam 2 saptamani nu merg jocurile! Si imi trebuiesc pentru flow si provocari! De ce nu merg? Sau macar o data sa-mi dati cand o sa porneasca la loc! Funda + vot! Merci anticipat!

Răspuns Câştigător
| Brainn a răspuns:

Si eu am jucat ourworld, si poate sa fie o eroare de la ei, poti face flow si prin miscari de dans sau prin codul de flow, intreaba jucatorii si iti vor spune ei codul, eu l-am uitatwinking