| Katherineeeeeeee a întrebat:

Buna happy Pentru cei care se pricep : mi-a aparut in dreapta jos "Microsoft Security Essentials"
si mai jos scrie : " Windows nu a trecut validizarea autentificitatii.
Security Essentials va deveni dezactivat in 21 de zile daca nu remediati aceasta problema.

Pentru a utiliza in continuare Security Essentials, faceti clic pe Trecere online si rezolare acum si obtineti o copie Windos originala. "

Dar dupa ce dau pe trecere online si rezolvare acum imi arata ca trebuie sa platesc ca sa il descarc...
Ce ar trebui sa fac? [ app : mi se schimba si imaginea de fundal de cand imi apare ]

funda

Răspuns Câştigător
| maxy2343 a răspuns:

Stiu eu raspunsul si e destul de complicat, eu iti arat un video care e in engleza, incerc sa ti-l explic dar iti dau si video-ul. Am avut aceeasi problema si a functionat foarte bine cu acel tutorial;) Aici este videoul : http://www.youtube.com/watch?v=Dycy8TTa6QE
Poti incepe direct de la 1:00 de pe acolo incepe tutorialul de fapt iar acestia sunt pasii :
1. Du-te la start in colt stanga jos, apasa pe el
2. Dupa aceea la Run si click pe el
3. Scrii regedit si dai ok
Cred ca de aici pasii sunt mai simpli daca ii vezi in tutorial ca poti vedea ce face si el sa faci si tu :) Iar dupa ce faci acei pasi si stergi folderul care spune in tutorial dai restart la calculator si problema e rezolvata;) Bft :)

1 răspuns:
| maxy2343 a răspuns:

P.S : daca nu te descurci deloc sau nu crezi ca te descurci da-mi add la id ford_adriano si te ajut euwinking