| DeDe11 a întrebat:

Buna prieteni de pe TPU.
Am o problema ft. mare
De curand am descarcat si instalat jocul 3d IMVU... nu stiu daca il stiti,dar sper sa ma puteti ajuta.
Si,de cand l-am instalat mi se tot inchide jocul cand il joc sad si cateodata mi se restarteaza si Mozilla Firefox [caci asta folosesc] si iese, apoi imi apara " Mozilla is crashed" straight face dar asta e bine, pe langa faptul ca uneori mi se restarteaza de tot calculatorul... si merge din ce in ce mai greu. cand de exemplu seara ma duc sa ma culc si ziua urmatoare intru... cand se aprinde desktopu' deja imi apare IMVU
Ce se intampla? Exista sanse sa fi avut virusi cand l-am descarcat? Sau nu l-am instalat bine?

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, nu am avut deaface cu asa ceva, incearca un antivirus precum avast!, e free si e ft bun.