| raulihno a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti niste site-uri de ruleta pentru cs go la care sa poti da withdraw si sa primesti skinul sigur pe steam... Pentru ca eu am fost pacalit de un site si nu mai vreau sa patesc asta.

Răspuns Câştigător
| MarcoMC123 a răspuns:

Eu momentan folosesc csgopolygon, mi-am luat de acolo un AWP Worm God cu sticker NBK si un USP-S Blood Tiger.

1 răspuns:
| SomkidApple a răspuns:

Am gasit un site care este legit si iti da $5 dolari folosind codul BUCKZ, site-ul e http://csgoexclusive.com/