| OanaVlad1 a întrebat:

Buna happy
Recent mi-am instalat " Sims 3 "
Am inceput sa ma joc : am creat o familie si le-am cumparat o locuinta.
Cand am vurt sa ma joc cu familia aceea mi s-a restartat calculatorul.
Am incercat de inca cateva ori si se intampla acelasi lucru de fiecare data.
Imi puteti spune de ce si cum pot repara asta?

1 răspuns:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Cand calculatorul se inchide si se deschide brusc tot ce ai avut deschis(jocuri) i-a inc considerare NeSalvat.Cand dai exit frumusel la joc se salveaza dar asa se inchide brusc jocul fara sa se salveze.CUm sa repari asta? Daca te referi la joc nu te mai juca. Daca te referi la PC cheama un specialist sau verifica daca calculatorul tau nu are un virus sau componentele Pc-ului tau nu au ceva stricat.