| 0PopaPorno a întrebat:

Recomandati-mi si mie va rog niste jocuri pentru calculator faine. ( adica sa le instalez, nu online) Funda:d

2 răspunsuri:
| bogdan2091 a răspuns:

Max payne 1, 2, 3(cel mai tare shooter dupa parerea mea), spore:creature creator sau spore:hero(niste jocuri foarte dragute), call of duty, gta san andreas, gta 4, counter strike, metin, fifa, nfs, area51, halo:cobat evolved, sims, deer hunter 2005 si hunting unlimited 2008(jocuri de vanatoare), pro evolution soccer(PES), fifa street si cam atat deocamdatathinking daca mai gasesc iti spunhappy funda?puppy dog eyes

| GrigorePurta a răspuns:

Call of duty toata seria,assassin's creed toata seria, far cry toata seria, fifa toata seria, prototype, stronghold 3, need for speed toataseria! Funda?