| brapklawer12 a întrebat:

scuze de categorie, insa am un gadget cu Vremea pe desktop insa nu stiu ce are ca atunci cind e ziua imi arata ca e noapte,si cind e noapte imi arata ziua, cine-mi spune de ce si cum sa rezolv are fundita,,,,,, si va rog dati-mi un site cu gadgeturi cu vreme in romana, dau fundita, dar sa raspundeti la prima intrebare va rog!

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Vezi sa fie setata corect ora, pm inseamna 12 dupa amiaza, 1, 2 si am inseamna de dimineata, gen 5 dimineata, 6, 7 etc.