| DuffyDuck a întrebat:

Am o nelamurire, daca ma poate ajuta cineva cu chestia asta. Deci sa incep. In ultimul timp am observat ca pe facebook sa implementat un fel de program ( like-uri la poze /stari etc.) Daca foloseste cineva de aici, totul este cu plata? Ma refer la faptul ca, am si eu 2 prieteni care folosesc chestia asta si din ce am inteles au platit la inceput 100 Lei. Si de atunci la fiecare stare ( 90-250 like-uri de la tot felul de arabi, indieni), iar la poze instantaneu, ei pun poza de profil si la un interval de 2 minute apar 150-200 like-uri. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| PurpleBox192 a răspuns:

Cred ca vorbesti de butonul acela ''Promoveaza'' poza, statusul etc si cred ca da, e cu plata.