| okokokok a întrebat:

Buna seara, am si eu o intrebare urgenta, daca eu am ps4 si un prieten pc, pot juca gta5(grand theft auto five) cu el? Va rog mult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti. Playstation network e pentru console si PC-ul are separat gta online. Sunt retele diferite online, stiu ca Fortnite are parca asa ceva sa poti juca de pe PC cu cei de pe console, GTA online nu merge decat cu cei care sunt pe aceeasi platforma cu tine, fie PC sau consola.