| MeGta2013 a întrebat:

Hey am si eu o intrebare.
Cum se instaleaza Grand theft auto five?
Va rog sa-mi spuneti am cautat zile intregi si tot n-am gasit dar sa nu fie fake.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt convins ca dai atatia bani pe prostii, nu poti sa dai 100 de lei pe un joc pe care il poti juca chiar si mii de ore? Mai ales ca ai nevoie de jocul original pentru online.

| xByte a răspuns:

Se cumpara, se activeaza pe steam/rockstar ( in functie de cum l-ai cumparat ), se apasa butonul de "install", jocul se descarca si instaleaza, si aia e. Chiar ai nevoie de 2 facultati sa instalezi un joc?