| Alesto93 a întrebat:

Am si eu un cont pe Steam si vreau sa imi iau un joc n-am mai cumparat niciodata un joc de pe site-uri sau de pe Steam vreau sa-mi iau Counter Strike si acolo la "Please select a payment method" acolo la Visa trebuie sa scriu codul de la card sau cum se face? Daca se poate va rog sa ma ajutati si pe mine daca vreti happy Multumesc

Răspuns Câştigător
| MethodMan a răspuns:

E foarte simplu,te vei descurca si fara ajutor, tot ce trebuie sa faci e sa introduci acel cod de pe fata cardului, acela e codul principal, iti va cere un security code, se afla pe spate si e format din 3 cifre, il scrii, in rest, mare scofala nu e sa stii.

3 răspunsuri:
| MaXgAn2112 a răspuns:

Ma acolo scrii numerle din fata apoi data expirari si codu din trei cifre din spate
ai incredere in astia ca si eu mima luat

| Alesto93 explică:

Dar nu este alta optiune fara sa scriu cifrele alea la card acolo? happy Adica sa nu fie cu cardul numai este o alta optiune sa iau cs-ul?

| Alesto93 explică:

M-am gandit daca il cumpar de la magazin e tot aia cu steamu nu? Adica din cate am inteles ca poti trage mai bine happy daca il iei de pe steam happy asa o sa fie si ala din magazin?