| Ionmaria12 a întrebat:

Buna seara,
Daca schimb placa de memorie de la un xbox la altul imi pot recupera conturile de pe el?
Am un xbox si nu se mai aprinde si mi-am luat altul si nu vreau sa imi pierd contul de fornite si nu ma lasa sa ma loghez pentru ca cealalta consola e deja pe cont.
Multumesc
Dau funda

1 răspuns:
| CristianCRS a răspuns:

Intrii aici: https://account.microsoft.com/, dreapta sus ai un icon cu un omulet cu + Sign In, te loghezi cu datele contului de la Xbox, apoi in a 3-a caseta ai Devices, apesi pe ea și o să îți apară consola care este legată de cont, sus în dreapta ai un buton mic cu textul Remove This Device, dai pe el si in mod normal consola nu o sa mai fie legata de cont și o sa te poti loga pe cea noua.