| mystery00 a întrebat:

Buna seara, imi da eroarea : this application was unable to start correctly 0xc00007b la FIFA 14, de abia mi am reinstalat windows-ul, am windows 7 64 bit si cand am instalat fifa 14 mi a dat eroarea asta, am instalat net framework, directx, visual tot tot tot, am luat dll-uri de pe internet le-am pus in sysWOW64 in System32 si nu merge in nici un fel, ofer funda si vot pentru cel care ma ajuta sa mi mearga naibi FIFA 14 caci pana acum mi a mers........multumesc frumos!

1 răspuns:
| PrecizeEveR a răspuns:

Salut! instaleaza-ti.net framework 2.0, 4.0, si 3.5 big grin vezi daca ai si visual c++. verifica si driverele happy