| Xenoverse1 a întrebat:

Buna seara, joc Asphalt 8 de 3 ani deja sunt veteran la acest joc dar ma nemultumeste ceva la jocul acesta "multiplayer" cum mama naibi ajung uni asa repede in Elite League si eu de abia ajung la Challenger League si concurez cu masini din clasele A, B, C si S.

Si jucatori din multiplayer mai mult umbla cu smecherii, nu mi se pare corect asa ceva.

Ati mai patit si voi asa ceva?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ei au cumparat versiunea Premium, plus ca mai cumpara si alte facilitati care ii ajuta! dar sa fim seriosi, trebuie sa fi prea prost si diperat sa dai bani in plus doar ca sa fii cineva intr-un joc laughing si da, sunt destui...

| ziftode a răspuns (pentru lpavel):

Nu stii jocul, asa ca mai bine TACI
NU exista versiunea premium, jocul e NUMAI gratiz, si poti sa cumperi in el diverse chestii cum ar fi masini mai performante sau upgrade-uri mai rapide

insa hai sa dau raspuns la intrebare:

CHEATURI

NO SHlT, cu toate ca au reusit sa baneze in stanga si dreapta, sa rezolve sistemul de curency (care putea fi modificat local, cu un simplu cheat engine, nu cu trainere), totusi sunt departe de a fi cu adevarat calumea, chiar au fost curse in care cei din top au "terminat" cursa in 0.001 secunde, si Gameloft de rahat nu a facut nimic, iar unele cheat-uri pot sa fie foarte, FOARTE discrete, de gen, scot limitarea de viteza maxima, asa ca dupa 40 de secunde am 800-1000km/h, in loc de maxima 400km/h cat avea masina respectiva

| lpavel a răspuns (pentru ziftode):

Nu trebuie sa stiu jocul ca sa stiu ce se intampla... toate jocurile sunt asa! Asta nu are premium ca e gratuit dupa cum zici dar tot sunt optiuni in care daca nu scoti banii ramai undeva mai in spate. Parerea mea, mai bine raman mai in spate decat sa dau bani si sa fiu printre primii. ca daca gandim logic, nu esti printre cei mai buni ci ai platit sa fi printre cei mai buni laughing apoi cu ce te ajuta ca esti printre cei mai buni? nu te stie, nu te cunoaste nimeni si nici nu castigi nimic in realitate, atunci de as arunca cu bani? cu banii aia mai bine cumpar un alt joc! daca toti am gandi asa, nu s-ar mai face jocurile asa ca sa mai platesti cand joci dar cum sunt multi, foarte multi ca tine care n-au ce face cu banii... laughing astfel de jocuri continua sa apara!

| ziftode a răspuns (pentru lpavel):

Lul, DUDE, poti sa bagi 20mii de eu in Asphalt 8 si tot sa ajungi pe locul 725 intr-o competitie
banii iti dau masini bune, ei bine, SI ALTII BAGA BANI SI AU MASINI BUNE

asta NU ESTE CLASH OF CLANS, unde bagi bani si in loc de 4-5ani pana ajungi cu village-ul la nivel maxim, ajungi in cateva zile (DAAAAAAAAR, TE COSTA 25MII DE EU... NO SHlT! )

daca crezi ca tot eu tin partea unui joc, atunci ar trebui sa incerci World of Warcraft, acolo platesti fiecare expansion, platesti abonament lunar, DAAAAAR

*POTI SA DAI BANI LA BLIZZARD (producatorul) PANA POIMARTI DIMINEATA, NU O SA TE AJUTE CU NIMIC, ***ABSOLUT NIMIC***

DECI,
1. te dai rotund ca stii toate jocurili din lumi... DAR HABARNAI
2. daca taceai, filozof ramaneai!

joaca jocul vreo 4-5 luni si apoi vino cu pareri, altfel, deschizi gura si dai pe langa, chiar nu exista premium, chiar banii dati producatorilor NU o sa te ajute cu nimic