| αlεxTzure a întrebat:

Azi am cumparat un Nokia Asha 201 FullQwerty.Am un Joc cu masini pe nume Asphalt 4 Elite Racing si ma lasa sa joc doar 2 minute, pot sa fac ceva ca sa ma lase cat vreau eu mie chiar imi place jocul asa ca FUNDA

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Ai aici o gramada de jocuri http://gallery.mobile9.com/c/nokia-asha-201-softwares_3784/1/
iar jocul care il cauti e aici >> http://peperonity.com/......6/31279842 sper sa iti mearga daca nu te descurci anunta-ma;) pm!

8 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Jocul are perioada de 2 min ca sa te faca sa il cumperi .....acest joc este intr-o perioada de incercare.Fi atenta sa nu trimiti din greseala vreun mesaj ca o sa te trezesti fara euro pe telefon.

| alextotal a răspuns:

Salut. Te lasa sa joci doar 2 minute deoarece e versiunea demo. Ca sa te lase mai mult trebuie sa platesti jocul intreg. Si eu am un prieten care a avut aceeasi problema. Si pana la urma a luat versiunea full ( a dat bani ). Bafta

| αlεxTzure explică (pentru alextotal):

Cati bani ca am 5 euro(pe telefon )? Si atunci cat ma lasa sa joc?

| αlεxTzure explică (pentru alextotal):

Dar imi ia din cati bani am pe telefon sau in realitate, si atat costa pe luna?

| alextotal a răspuns:

Salut. Iti ia bani reali.

| Cerberus_Hell_1996 a răspuns:

Pai e doar un demo, apasa pe play full version si il downloiadezi si gata (eu tot am de asta)

| αlεxTzure explică (pentru Cerberus_Hell_1996):

Daca am 2000 min, nu cred ca am net

| alexandraioanam a răspuns (pentru αlεxTzure):

Poti sa-ti activezi optounea gratis pentru o spatamana si iti da 100mb si suni la *100# si dupa ce trece o spatamna poti sa folosesti in contonoare netu`