| AnDr3ySaLa a întrebat:

Buna Seara TPU! Cine Ma Poate Ajuta Si Pe Mine Cu Un wall script no screenshots.cfg Dar Care Sa Mearga! Multumesc

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Presunpun ca pentru CS?
Si daca e asa cum zic eu, prin urmare nu poti pune "script wall" in cfg. Nu exista, trebuie sa aiba si extenisa ".dll" care inseamna cod.
Si la ce ai zis tu, banuiesc ca te refer la un cfg, care sa dezactiveze wall-ul cand ti se face poza. Daca e asa, la fel nu exista. Singurul script de aceste gen a fost facut de un anumit om, de pe fostele servere llg(laleagane), dar care are protectie.
Si acum majoritatea serverelor, folosesc pluginuri care iti fac poze care nu le poti modifica, mai exact, daca primesti 4 poze, una din ele este verde, asadar daca sunt modificate, adminul respectiv isi va da seama ca e fake, si vei primi ban.
Sfat: Joaca default ca nu inveti Cs asa!
Noroc!