| AlexSarariu a întrebat:

Buna seara TPU! Ma gandeam asa la League of Legends ce are mai special un meci ranked fata de unul normal. Am lvl 28 si jumatate si fac un lvl cam in 3 zile. Si ma gandeam sa fiu pregatit inainte sa incep sa joc. Imi puteti spune cateva detalli care deosebesc meciul ranked de unul normal. Dau funda! O seara buna va doresc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

joaca Normal Draft Pick pentru a vedea cum decurge alegerea/banarea campionilor.